Помилка при підключенні до інтернету 678

Помилка при підключенні до інтернету 678

Помилка 678 - Віддалений комп'ютер не відповідає.

Що робити: найбільш поширена і конкретно не визначає проблему:
1. Може відображатись в разі відсутності синхронізації.
2. Погане або відсутнє з'єднання кабелю з мережевою картою в комп'ютері. При поганому або відсутньому з'єднанні кабелю з мережевою картою в області повідомлень значок Підключення по локальній мережі перекреслюється червоним хрестом, і виводитися повідомлення "Мережевий кабель не підключений". Слідує дуже щільно ввести штекер (коннектор) в роз'єм мережевої карти до характерного клацання. Якщо на мережевій карті є індикатор з'єднання, то він повинен засвітитись.
3. Відключена мережева карта, в яку підключений наш кабель (в разі 2-х і більш мережевих карт). В разі 2-х і більш мережевих карт встановлених в системі, переконаєтеся в тому, що включена та мережева карта, в яку входить наш кабель. Якщо вона відключена, то система автоматично намагається підключитися через іншу мережеву карту, що природно приводить до помилки 678.
4. Якщо після налаштування так само видає помилку 678, то, можливо, у вашому комп'ютері стоять блокуючі програми (антивіруси або захисні системи FireWall), які некоректно настроєні і заважають встановленню зв'язку, спробуйте їх відключити і спробуйте встановити з'єднання.