Увага Акція для абонентів міст Дрогобича і Борислава!

Інтернет + Телебачення 120 грн

Шановні абоненти!
1 січня 2020 року змінюється вартість трансляції цифрового  телебачення. Вартість пакету телебачення становитиме 80 грн.

Чому змінюється плата за послуги цифрового  телебачення?

На формування ціни за трансляцію телебачення суттєво вплинуло збільшення плати за ретрансляцію українських телеканалів ( «1+1», «ICTV», «Інтер», «Україна», «СТБ» та ін.), що підняли ціни у 2-4 рази.
Для забезпечення ефективної роботи, та збереження у списку популярних телеканалів компанія Network Lviv змушена підвищити абонентську плату за телебачення.

Помилка при підключенні до інтернету 629

При спробі підключення до мережі Інтернет виникнути Помилка 629 Підключення було закрито віддаленим комп'ютером. Так вона виглядає на екрані монітора

Або, як варіант, повідомлення про те, що віддалений комп'ютер відключив порт. Насправді це дві назви однієї проблеми і вирішуються вони схоже.

Як і більшість подібних помилок, ця може виникнути через неуважність самого користувача, наприклад, в результаті того, що той неправильно ввів свої дані - Ім'я користувача і пароль, або використовував при їх написанні неприпустимі символи (прогалини і літери російського алфавіту) або НЕ врахував регістр.
Можливо, сесія підключення до інтернету вже створена, і ви намагаєтеся підключитися знову , використовуючи нову сесію, але це неможливо, поки працює попереднє підключення. Почекайте деякий час (зазвичай не довше 2-3х хвилин) і спробуйте підключитися знову. Щоб уникнути подібних неприємностей, коректно відключайтеся від мережі, що не висмикуйте провід, що з'єднує його з комп'ютером.