Увага Акція для абонентів міст Дрогобича і Борислава!

Інтернет + Телебачення 120 грн

Шановні абоненти!
1 січня 2020 року змінюється вартість трансляції цифрового  телебачення. Вартість пакету телебачення становитиме 80 грн.

Чому змінюється плата за послуги цифрового  телебачення?

На формування ціни за трансляцію телебачення суттєво вплинуло збільшення плати за ретрансляцію українських телеканалів ( «1+1», «ICTV», «Інтер», «Україна», «СТБ» та ін.), що підняли ціни у 2-4 рази.
Для забезпечення ефективної роботи, та збереження у списку популярних телеканалів компанія Network Lviv змушена підвищити абонентську плату за телебачення.

Помилка при підключенні до інтернету 651

Помилка при підключенні до інтернету 651

У деяких випадках налаштування вже створеного і давно робочого підключення до інтернету по PPoE можуть збитися (наприклад, при вірусному зараженні, некоректної роботи деяких програм, при аварійному завершенні роботи Windows та інші). Щоб виправити цю ситуацію, потрібно: видалити старе підключення, створити нове і спробувати підключитися до мережі.

Для цього зайдіть в “Панель керування --- Мережа та Інтернет----Центр управління мережами і загальним доступом”. Потім видаліть своє старе підключення і створіть нове ввівши логін і пароль для доступу до мережі (дані беруться з договору з інтернет-провайдером).

Якщо попередні дії не допомогли виконайте наступні:

1. Перевірте кабель провайдера. Обрив може виникнути і не з вашої вини: наприклад кабель можуть зіпсувати домашні тварини: кішка, собака.

2.Як не дивно іноді просто перезавантаження комп’ютера допомагає позбавитися від помилки 651.

3.Антивіруси і фаєрволи


У деяких випадках антивірусні програми можуть блокувати з’єднання з інтернет. На час перевірки та настроювання рекомендуюємо вимкнути антивірус.