Увага Акція для абонентів міст Дрогобича і Борислава!

Інтернет + Телебачення 120 грн

Шановні абоненти!
1 січня 2020 року змінюється вартість трансляції цифрового  телебачення. Вартість пакету телебачення становитиме 80 грн.

Чому змінюється плата за послуги цифрового  телебачення?

На формування ціни за трансляцію телебачення суттєво вплинуло збільшення плати за ретрансляцію українських телеканалів ( «1+1», «ICTV», «Інтер», «Україна», «СТБ» та ін.), що підняли ціни у 2-4 рази.
Для забезпечення ефективної роботи, та збереження у списку популярних телеканалів компанія Network Lviv змушена підвищити абонентську плату за телебачення.

Налаштування PPPoE з’єднання для Windows 8

УВАГА! Налаштування робиться з адміністративними правами. На всі попередження системи безпеки Windows 8 треба відповідати "Yes" або "Да", тому що кожен крок даної інструкції необхідний для правильної настройки з'єднання.

1.Переконайтеся, що мережевий кабель підключений до мережевої карти вашого комп'ютера / ноутбука. Мережевий адаптер повинен бути налаштований на автоматичне отримання налаштувань. 

Лівою кнопкою миші клацніть по плитці "Робочий стіл":

2.У правій нижній частині екрана знайдіть іконку мережі, у вигляді монітора

3.Натисніть на неї правою клавішею миші і в меню натисніть лівою клавішею на пункт "Центр управління мережами і загальним доступом":

4.Вибираємо пункт «Створення та налаштування нового підключення або мережі»

5.Вибираємо «Підключення до Інтернету», тиснемо «Далі»

6.Вибираємо «Високошвидкісне (з PPPoE)»

7.Заповнюємо графи «Логін», «Пароль», ставимо галочку «Запам'ятати цей пароль», В імені підключення пишемо «Internet», тиснемо «Підключити»

8.Повертаємося в "Центр управління мережами і загальним доступом" і вибираємо "Зміна параметрів адаптера"

9.Тиснемо праву кнопку на підключенні «Internet» і вибираємо «Створити Ярлик», На питання «Помістити його на робочий стіл?» Тиснемо «ТАК»

10.На цьому налаштування завершено.Зверніть увагу, при підключенні Інтернету, після натиснення на ярлик "Internet" на "Робочому столі" необхідно на бічній панелі Charms, що з’явилася, вибрати підключення "Internet" і натиснути кнопку "Підключити"